Przejdź do treści
Strona główna » Blog

Blog

Specjalistka od wyjątkowych przeżyć

Z pasją i doświadczeniem spełniam marzenia moich klientów.
Sprawiam, że ważne chwile w życiu nabierają pięknych kolorów.

0-224

Czym jest ślub humanistyczny i jak zorganizować go w Trójmieście?

Polska coraz częściej otwiera się na nowe doświadczenia, a Polacy nie boją się już poszukiwać alternatywnych rozwiązań dla tradycji i konwenansów, zapisanych na kartach historii. Wyrazem tego jest m.in. wciąż rosnąca popularność ślubów humanistycznych. I choć pierwsza tego typu ceremonia odbyła się w naszym kraju najprawdopodobniej już w 2007 r., to właśnie teraz nieformalne śluby… Dowiedz się więcej »Czym jest ślub humanistyczny i jak zorganizować go w Trójmieście?
therings

Dzień dobry, tu Gdańsk! Obejrzyj wywiad z nami w roli głównej!

Nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami naszą radosną wiadomością! Parę dni temu, a dokładnie 16 maja tego roku, mieliśmy przyjemność pojawić się w programie „Dzień dobry, tu Gdańsk”. Rozmawialiśmy nie tylko o historii naszej firmy, ale również o naszej osobistej, pełnej miłości historii. Zachęcamy Was do obejrzenia filmu i lepszego poznania nas… Dowiedz się więcej »Dzień dobry, tu Gdańsk! Obejrzyj wywiad z nami w roli głównej!
slub-na-plazy

Wymarzony ślub na plaży? Półwysep Helski zaprasza!

Romantyczny ślub nad brzegiem morza to kadr, który kojarzy nam się głównie z filmami. Szum fal, piasek pod stopami i piękne dekoracje to wyjątkowa sceneria, która zachwyca i sprawia, że wiele Panien Młodych marzy o tego typu aranżacji ślubnej. Na szczęście od 2015 roku śluby takie można organizować również w naszym kraju, a nasza firma… Dowiedz się więcej »Wymarzony ślub na plaży? Półwysep Helski zaprasza!
sesja-na-plazy-slub-w-plenerze

Planowanie ślubu na plaży – o czym należy pamiętać?

Ślub na plaży to z pewnością marzenie wielu kobiet. Nic dziwnego, bo rozpalony słońcem piasek, cichy szum fal i powiew morskiej bryzy we włosach to doskonała sceneria dla podniosłych chwil i romantycznych momentów. Już od 2015 r. taki ślub stał się możliwy do zorganizowania również i w Polsce. Nic dziwnego, że coraz więcej osób decyduje… Dowiedz się więcej »Planowanie ślubu na plaży – o czym należy pamiętać?
PSX_20220808_180516

Kawa, croissant i…rozmowa o tym, co w życiu i biznesie jest ważne

Jagoda Miko i Patrycja Różycka to dwie młode bizneswoman, które mimo młodego wieku zadziwiają ogromną dojrzałością oraz kreatywnością w prowadzeniu swojej działalności. Dzisiejszy artykuł to rozmowa o pracy, zaangażowaniu w działanie oraz duchowości kobiet. O TYM, Gdzie zaczyna się dobry biznes Patrycja: Zacznijmy od tego, co jest dla Ciebie najistotniejsze w biznesie? Jagoda: Moja odpowiedź… Dowiedz się więcej »Kawa, croissant i…rozmowa o tym, co w życiu i biznesie jest ważne
marry-me

Zaręczyny w wyjątkowym stylu – 7 pomysłów, które zachwycą Twoją ukochaną

Wyjątkowe zaręczyny to jedno z tych marzeń, które towarzyszy kobietom już od najmłodszych lat. Wiele nastolatek oraz dorosłych pań potrafi snuć scenariusze i wyobrażać sobie, w jaki sposób będzie wyglądał ten wyjątkowy dla nich dzień i jakie niespodzianki przygotują dla nich ich ukochani. Motyw idealnym zaręczyn to również jeden z głównych elementów wielu romantycznych produkcji… Dowiedz się więcej »Zaręczyny w wyjątkowym stylu – 7 pomysłów, które zachwycą Twoją ukochaną

The Rings Event Planners
ul. Grunwaldzka 4
81-759 Sopot

Kontakt:
Telefon: +48 720 780 622
E-mail: kontakt@therings.pl