Przejdź do treści
Strona główna » Blog

Blog

Specjalistka od wyjątkowych przeżyć

Z pasją i doświadczeniem spełniam marzenia moich klientów.
Sprawiam, że ważne chwile w życiu nabierają pięknych kolorów.

therings

Dzień dobry, tu Gdańsk! Obejrzyj wywiad z nami w roli głównej!

Nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami naszą radosną wiadomością! Parę dni temu, a dokładnie 16 maja tego roku, mieliśmy przyjemność pojawić się w programie „Dzień dobry, tu Gdańsk”. Rozmawialiśmy nie tylko o historii naszej firmy, ale również o naszej osobistej, pełnej miłości historii. Zachęcamy Was do obejrzenia filmu i lepszego poznania nas… Czytaj dalej »Dzień dobry, tu Gdańsk! Obejrzyj wywiad z nami w roli głównej!
slub-na-plazy

Wymarzony ślub na plaży? Półwysep Helski zaprasza!

Romantyczny ślub nad brzegiem morza to kadr, który kojarzy nam się głównie z filmami. Szum fal, piasek pod stopami i piękne dekoracje to wyjątkowa sceneria, która zachwyca i sprawia, że wiele Panien Młodych marzy o tego typu aranżacji ślubnej. Na szczęście od 2015 roku śluby takie można organizować również w naszym kraju, a nasza firma… Czytaj dalej »Wymarzony ślub na plaży? Półwysep Helski zaprasza!
sesja-na-plazy-slub-w-plenerze

Planowanie ślubu na plaży – o czym należy pamiętać?

Ślub na plaży to z pewnością marzenie wielu kobiet. Nic dziwnego, bo rozpalony słońcem piasek, cichy szum fal i powiew morskiej bryzy we włosach to doskonała sceneria dla podniosłych chwil i romantycznych momentów. Już od 2015 r. taki ślub stał się możliwy do zorganizowania również i w Polsce. Nic dziwnego, że coraz więcej osób decyduje… Czytaj dalej »Planowanie ślubu na plaży – o czym należy pamiętać?
PSX_20220808_180516

Kawa, croissant i…rozmowa o tym, co w życiu i biznesie jest ważne

Jagoda Miko i Patrycja Różycka to dwie młode bizneswoman, które mimo młodego wieku zadziwiają ogromną dojrzałością oraz kreatywnością w prowadzeniu swojej działalności. Dzisiejszy artykuł to rozmowa o pracy, zaangażowaniu w działanie oraz duchowości kobiet. O TYM, Gdzie zaczyna się dobry biznes Patrycja: Zacznijmy od tego, co jest dla Ciebie najistotniejsze w biznesie? Jagoda: Moja odpowiedź… Czytaj dalej »Kawa, croissant i…rozmowa o tym, co w życiu i biznesie jest ważne
marry-me

Zaręczyny w wyjątkowym stylu – 7 pomysłów, które zachwycą Twoją ukochaną

Wyjątkowe zaręczyny to jedno z tych marzeń, które towarzyszy kobietom już od najmłodszych lat. Wiele nastolatek oraz dorosłych pań potrafi snuć scenariusze i wyobrażać sobie, w jaki sposób będzie wyglądał ten wyjątkowy dla nich dzień i jakie niespodzianki przygotują dla nich ich ukochani. Motyw idealnym zaręczyn to również jeden z głównych elementów wielu romantycznych produkcji… Czytaj dalej »Zaręczyny w wyjątkowym stylu – 7 pomysłów, które zachwycą Twoją ukochaną
wedding-planner-jagoda-miko

Powiedz „Tak” wedding plannerowi – kim jest i jakie są zalety organizacji wesela z jego pomocą?

Organizacja ślubu i wesela to ogromne przedsięwzięcie wymagające sporej ilości wolnego czasu i umiejętności odpowiedniego dopasowywania wszystkich elementów uroczystości, tak by harmonijnie połączyły się w jedną całość. Niestety nie każda przyszła para młoda ma takie umiejętności oraz tyle czasu, by dopilnować wszystkich zawiłych szczegółów przygotowań do tego ważnego dnia. Na szczęście istnieją zawody takie jak… Czytaj dalej »Powiedz „Tak” wedding plannerowi – kim jest i jakie są zalety organizacji wesela z jego pomocą?

The Rings Event Planners
ul. Grunwaldzka 4
81-759 Sopot

Kontakt:
Telefon: +48 720 780 622
E-mail: kontakt@therings.pl