Przejdź do treści
Strona główna » O nas

O nas

Specjaliści od wyjątkowych przeżyć

Z pasją i doświadczeniem spełniamy marzenia naszych klientów.
Sprawiamy, że ważne chwile w życiu nabierają pięknych kolorów.

Kilka słów o nas

Gdy w 2021 roku Bóg połączył nas w ponadnaturalny sposób, wiedzieliśmy, że oprócz małżeństwa musimy stworzyć także firmę.

Jagoda Miko, czyli event planner z kilkunastoletnim stażem w organizowaniu imprez, talentem i coraz większą pasją do dekorowania, oraz Eliasz Dering, czyli „Pan Techniczny” – zrobi coś z niczego i znajdzie sposób, aby zrealizować zarówno wizję żony, jak i swoich ukochanych klientów.

Nazwa firmy nie jest przypadkowa, bo otrzymana prosto z nieba. Nie tylko nawiązuje do nazwiska i branży ślubnej, ale obrazuje, czym jest solidny fundament pod życie i pod firmę – czyli dobre, prawdziwe małżeństwo.

Jeżeli chcesz, by Twój dzień był świetnie zorganizowany, potrzebujesz osób niezawodnych, a zarazem wyluzowanych, które sprawią, że dzień eventu będzie czystą przyjemnością – zapraszamy do współpracy!

Firma The Rings specjalizuje się w:

  • organizacji zaręczyn
  • ślubach na plaży
  • kompleksowej organizacji wesel (wedding planning)
  • scenografii i dekoracji eventów
  • panieńskich i urodzinowych piknikach na plaży

Poznaj nas bliżej

Regularnie publikujemy zdjęcia i filmy z wyjątkowych dla naszych klientów uroczystości. Tym razem, dla odmiany, bohaterami materiału ślubnego jesteśmy my sami. Jesteśmy podekscytowani, że możemy podzielić się z Wami kulisami tego wydarzenia, o którym na pewno nie zapomnimy do końca życia.

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału ślubnego i odwiedzenia profilu The Rings na Instagramie, gdzie systematycznie dzielimy się nowymi materiałami z naszej pracy.

nasza historia miłosna

Zachęcamy do przeczytania artykułu o historii naszej miłości i przeniesienia się na chwilę do tamtego, ważnego dla nas, momentu życia.

Instagram

The Rings Event Planners
ul. Grunwaldzka 4
81-759 Sopot

Kontakt:
Telefon: +48 720 780 622
E-mail: kontakt@therings.pl