Przejdź do treści
Strona główna » Zaręczyny w wyjątkowym stylu – 7 pomysłów, które zachwycą Twoją ukochaną

Zaręczyny w wyjątkowym stylu – 7 pomysłów, które zachwycą Twoją ukochaną

Wyjątkowe zaręczyny to jedno z tych marzeń, które towarzyszy kobietom już od najmłodszych lat. Wiele nastolatek oraz dorosłych pań potrafi snuć scenariusze i wyobrażać sobie, w jaki sposób będzie wyglądał ten wyjątkowy dla nich dzień i jakie niespodzianki przygotują dla nich ich ukochani. Motyw idealnym zaręczyn to również jeden z głównych elementów wielu romantycznych produkcji rodem z Hollywood. Jak, zatem sprostać tym oczekiwaniom i sprawić, by zaręczyny stały się prawdziwą magią?

Najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług osoby specjalizującej się w organizacji tego typu uroczystości, która dzięki swojemu doświadczeniu będzie w stanie przegotować zaręczyny idealne. Specjalista taki dobrze wie, co aktualnie znajduje się w trendach branży ślubnej, a znajomość kobiecej psychiki i upodobań pozwoli uchronić przyszłego narzeczonego przed popełnieniem jakiejś „gafy”. Nie czekaj i już dziś wybierz jeden ze scenariuszy proponowanych przez eksperta do spraw zaręczyn!

Zaręczyny na plaży - pomysł na zaręczyny w wyjątkowym stylu

Pomysł nr 1: Kolacja na plaży w blasku świec

Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że plaża to jedno z najbardziej romantycznych miejsc – zaręczyny na plaży przy blasku świec i pięknym zachodzie słońca to jeden z najczęściej przedstawianych przez kobiety scenariuszy zaręczyn. Dodanie do tych zapierających dech w piersiach okoliczności przyrody jedzenia pochodzącego z jednej z najlepszych restauracji w Trójmieście to gwarancja sukcesu i fantastycznie spędzonego wieczoru.

Pomysł na zaręczyny nr 2: Piknik boho

Kolejny pomysł na zaręczyny to sceneria wyjęta wprost z romansów i katalogów ślubnych, ponieważ styl boho od kilku lat nie ustępuje z listy najpopularniejszych motywów ślubno-zaręczynowych. Aby stworzyć klimat w tym stylu, wystarczy perski dywan, trawa pampasowa oraz rustykalne dekoracje zwieńczone eleganckim poczęstunkiem oraz pierścionkiem zaręczynowym zapakowanym w złote pudełko „po babci”. Wszystko to zapewni nam niezwykle romantyczny nastrój.

Wyjątkowy pomysł na zaręczyny - na jachcie

Pomysł nr 3: rejs jachtem o zachodzie słońca

Rejs statkiem przy zachodzie słońca (https://www.therings.pl/zareczyny-na-jachcie) to kolejny pomysł, który bez wątpienia przypadnie do gustu większości kobiet. Romantyczna podróż z dobrze zmrożonym szampanem oraz truskawkami pomoże sprawić, że poziom szczęścia przyszłej panny młodej dosięgnie nieba. Warto przy tym pamiętać, by wybierać cichsze rodzaje statków, takie jak jacht żaglowy, ponieważ hałas motorówki może szybko zabić romantyczny nastrój.

Pomysł nr 4: oświadczyny z widokiem na panoramę miasta

Ten scenariusz – czyli zaręczyny z widokiem, sprawdzi się szczególnie w przypadku zimniejszych miesięcy, kiedy pogoda nie pozwala na zaręczyny w plenerze. Wystarczy zaprosić ukochaną na ostatnie piętro najwyższego wieżowca w mieście, gdzie będzie czekać na nią stolik z szampanem, balony, świece oraz napis „Marry Me”. Wszystko to sprawi, że słowo „TAK” padnie z jej ust szybciej niż myślisz.

Pomysł na zaręczyny nr 5: ekskluzywny apartament w samym centrum miasta

Ciekawym sposobem na oświadczyny jest wizyta w eleganckim apartamencie przystrojonym w dekoracje z róż i mnóstwo świec. Dodatkowym atutem będzie tu wanna na środku pokoju, która pozwoli zrelaksować się po dniu pełnym wrażeń oraz palący się kominek, który doda romantyzmu i ciepła całemu wnętrzu. Taka sceneria na pewno spodoba się każdej kobiecie, która docenci wysiłek włożony w przygotowanie tego wieczoru.

Zaręczyny z widokiem na miasto - pomysł na zaręczyny Jagoda Miko Event Planner

Pomysł nr 6: Kolacja w eleganckiej restauracji z widokiem na Stare Miasto

Bezpiecznym i również dobrym wyborem będzie kolacja w najlepszej restauracji w mieście z widokiem na Stare Miasto. Pyszne jedzenie oraz wyjątkowy klimat lokalu bez wątpienia sprawią, że wieczór stanie się wspaniałym doświadczeniem zwieńczonym oświadczynami. Jeszcze ciekawszą opcją może być kolacja w restauracji otwartej specjalnie dla nas, już po godzinach funkcjonowania lokalu. Takie wydarzenie wymaga odrobiny przygotowań ze strony przyszłego pana młodego, jednak sprawi, że zaręczyny będą jeszcze bardziej wyjątkowe.

Pomysł nr 7: show taneczne

Niezwykłym pomysłem na zaręczyny może być również wyjątkowy, prywatny pokaz taneczny w teatrze otwartym tylko dla dwójki zakochanych. Jest to dosyć drogie przedsięwzięcie, jednak, gdy wybranka naszego serca kocha taniec z pewnością będą to jej wymarzone zaręczyny. W końcu, kto nie chciałby zostać poproszony o rękę na scenie teatru?

Przygotowanie wymarzonych zaręczyn to wyjątkowy moment, który wymaga odrobiny przygotowań i kilku wieczorów spędzonych na planowaniu tego wydarzenia. Najistotniejszym aspektem, którym należy się kierować w wyborze scenerii oraz dodatkowych atrakcji będzie, oczywiście przyszła narzeczona, jej pasje oraz zainteresowania. Wplecenie jej ulubionych akcentów, stylu czy też aktywności zostanie bez wątpienia docenione i pomoże sprawić, że szybciej usłyszymy te upragnione „TAK”.

Jagoda Miko Event Planner
Tel. (+48) 720 780 622

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *